PRAGOMEDICA VELETRH 2024

Dovolte nám, pozvat Vás na 37. ročník veletrhu PRAGOMEDICA, který se uskuteční 26. – 28. 9. 2024 nově v areálu PVA EXPO Letňany.

***** Přihlášky našich partnerů realizované přes ASOCIACI PROTETICKÝCH PACIENTŮ z.s. (APP) mají slevu 10% na výstavní plochu *****

Mezinárodní zdravotnický veletrh PRAGOMEDICA po desetileté pauze oživí v roce 2024 pražské výstavní haly. Již 37. ročník kontraktačně – prodejní akce se premiérově uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde představí svou modernější a rozsáhlejší tvář. Nejvýznamnější událost nejrůznějších zdravotnických oborů proběhne na konci září roku 2024.

Unikátní veletržní akce zdravotnického odvětví se po desetileté přestávce znovu uskuteční na veletržní půdě české metropole. Veletrh PRAGOMEDICA, který tradičně vynikal komplexní nabídkou i velikostí, získá nejen modernější podobu, ale ještě větší prostor díky svému konání v PVA EXPO PRAHA.

Tak jako původní, i nová podoba veletrhu PRAGOMEDICA bude prezentovat aktuální vývojové trendy v oboru zdravotnické a laboratorní techniky i vybavení zdravotnických provozů od významných značek z tuzemska i zahraničí. Během jeho konání bude probíhat odborný doprovodný program, který návštěvníkům nabídne zajímavé konference, semináře či workshopy pod taktovkou významných osobností jednotlivých oborů.

Několik fotografií z Pragomedica Forum 2023: