Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně BohdanečVážená paní, vážený pane,

na základě spolupráce firmy MALÍK a spol., s.r.o., technicko – protetická péče a „ASOCIACE PROTETICKÝCH PACIENTŮ“ s Léčebnými lázněmi Bohdaneč a.s. si Vám dovolujeme nabídnout možnost lázeňské léčby.

V rámci zlepšení péče o klienty, kteří používají protetické pomůcky, byly sestaveny následující léčebné pobyty:
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE (HRAZENÁ POJIŠŤOVNOU) dle vyhlášky č. 267/2012 Sb., číslo indikace VII/12, Stavy po amputacích dolní končetiny, stupeň aktivity 1 až 4, kdy je pojištěnec vybavený protézou, má klient 1 x za život nárok na komplexní lázeňskou péči v délce 21 dnů. Lhůta pro nástup léčebného pobytu je do 12 měsíců po operaci.

Kontraindikace

  • u oboustranně amputovaných, kde není předpoklad využívání protéz
  • nezhojený pahýl
  • flekční kontraktura či ankylóza kloubu nad pahýlem
  • nezvládnutí stoje bez komplikací s přenesením váhy těla na protézu Vyslání klienta do lázní schvaluje revizní lékař na základě lékařského návrhu ošetřujícího lékaře: chirurga, internisty, ortopeda nebo rehabilitačního lékaře.Nárok na komplexní lázeňskou péči má klient i delší čas po operaci. V případě bolesti zad je to indikace číslo VII/9 Vertebrogenní syndromy, v případě bolesti kloubů indikace číslo VII/7 Coxartróza, Gonartróza v soustavné ambulantní péči ortopeda a rehabilitačního lékaře nebo VII/8 Artrózy v ostatních lokalizacích.Komplexní lázeňská péče je pobyt hrazený z veřejného zdravotního pojištění, během kterého je klient lázní pacientem v pracovní neschopnosti. V případě ubytování v pokojích, které jsou vybavené nad rámec standardu pojišťovny (pokoje vybavené lednicí, televizí nebo jednolůžkové pokoje) platí ceník příplatků. Klient dále hradí lázeňský poplatek dle platné legislativy.Naši pracovníci klientovi rádi poradí, jak si vyřídit lázně „na křížek“ z domova. Potřebné informace lze získat na telefonním čísle 777 609 305 nebo 466 860 108.
  • SAMOPLÁTECKÝ POBYT

Nově jsme připravili týdenní rekondiční pobyt pro klienty po amputaci dolní končetiny, který je zaměřen na obnovu fyzické a duševní kondice. Cílem programu je odstranit či zmírnit chronické bolesti zad způsobené jednostranným zatížením některé z částí pohybového aparátu. Dlouholetá tradice lázní, vynikající specialisté, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů přispěje nejen ke zlepšení zdraví, ale také k relaxaci a odpočinku. Program zahrnuje lékařské vyšetření a 10 procedur, plnou penzi, ubytování v pavilonu Veselý a volný vstup na veškerý kulturní program. Cena pobytu je od 6 180 Kč.

Více informací získáte na:
tel.: +420 466 860 860
email: obchod@llb.cz
web: www.llb.cz